Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii

Ideał mężczyzny

Ideał mężczyzny

w Koty

Ideał mężczyzny. Są tacy mężczyźni idealni… Jesssuuuu!!

Dobrze umięśniony, zniewalająco przystojny, czuły, inteligentny. Nosi wysoko głowę i buja barami, nigdy się nie spieszy. Pewny swojej urody, ale nie laluś czy pizduś jakiś.

Ideał mężczyznyIdeał mężczyzny

Ma bystre spojrzenie, ale życzliwe.

Zawsze przejmuje inicjatywę, życiowo zaradny. Hojnie wyposażony przez naturę, czego jest świadomy i z chęcią to wykorzystuje. Często. Wrażliwy, cierpliwy, czuły, kochający, wyrozumiały, pracowity. Potrafi zadbać o rodzinę i kocha dzieci. Spędza z nimi dużo czasu i jest ich doskonałym opiekunem, przyjacielem i nauczycielem. Czuły, namiętny kochanek, trochę brutalny. Władza go nie pociąga, ale i tak ją ma.

Nie wychodzi na piwo z kolegami, nie czyta gazet, nie ogląda meczów, nie przeklina. Książę z krainy jednorożców.

Proszę Państwa – ideał! Dwie moje bengalki sikają na jego widok. Jak podejdzie bliżej – kładą się przed nim, omdlewają z rokoszy, kwiczą, rechoczą i wypinają dupki. Peterbaldki z kolei podziwiają z zazdrością i w zachwycie marzą o przypadkowo otwartych drzwiach i przygodnym seksie, który zwieńczyłby poród łysych dzieci w kropki /niedoczekanie, kurewki wy moje malutkie!!!/, a potem ich wspólne wychowywanie.

Czarek drukarek – Ideał mężczyzny

27 drukarka przestała działać w tym miesiącu. Ale w obliczu samych doskonałych cech sprawcy, krystalicznie samczych i pięknych w swojej męskiej szorstkości – wybaczam.

Ostatnie z Koty

moczymordy

Moczymordy

Moczymordy, czyli jak nie pić wody, a jak wodę pić? Krótki poradnik
Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky! Przeglądam z dużym zainteresowaniem światowe zasoby word wide weba, zwanego
Translate »
Idź do Góry