Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii

ideał

Ideał mężczyzny

w Koty przez

Są tacy mężczyźni idealni… Jesssuuuu!!

Dobrze umięśniony, zniewalająco przystojny, czuły, inteligentny. Nosi wysoko głowę i buja barami, nigdy się nie spieszy. Pewny swojej urody, aczkolwiek nie laluś czy pizduś jakiś.

Ideał mężczyzny.

Ma bystre spojrzenie, ale życzliwe.

Ideał mężczyzny

Zawsze przejmuje inicjatywę, życiowo zaradny. Hojnie wyposażony przez naturę, czego jest świadomy i z chęcią to wykorzystuje. Często. Wrażliwy, cierpliwy, czuły, kochający, wyrozumiały, pracowity. Potrafi zadbać o rodzinę i kocha dzieci. Spędza z nimi dużo czasu i jest ich doskonałym opiekunem, przyjacielem i nauczycielem. Czuły, namiętny kochanek, trochę brutalny. Władza go nie pociąga, ale i tak ją ma.

Nie wychodzi na piwo z kolegami, nie czyta gazet, nie ogląda meczów, nie przeklina. Książę z krainy jednorożców.

Proszę Państwa – ideał! Dwie moje bengalki sikają na jego widok. Jak podejdzie bliżej – kładą się przed nim, omdlewają z rokoszy, kwiczą, rechoczą i wypinają dupki. Peterbaldki z kolei podziwiają z zazdrością i w zachwycie marzą o przypadkowo otwartych drzwiach i przygodnym seksie, który zwieńczyłby poród łysych dzieci w kropki /niedoczekanie, kurewki wy moje malutkie!!!/ a potem ich wspólne wychowywanie.

Czarek drukarek – Ideał mężczyzny

27 drukarka przestała działać w tym miesiącu. Ale w obliczu samych doskonałych cech sprawcy, krystalicznie samczych i pięknych w swojej męskiej szorstkości – wybaczam.

Ostatnie z Koty

przekoty

Przekoty

Przekoty to krótki tekst i dużo zdjęć o pajdokracji peterbaldzkiej.
Kotopierdolnięci

Kotopierdolnięci

Kotopierdolnięci to tekst o szalonych właścicielach kotów...
Translate »
Idź do Góry