Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii

MORFINA moje uzależnienie

MORFINA moje uzależnienie

w Koty

Moje uzależnienie od MORFINY zaczęło się już jakiś czas temu, zażywam jej co najmniej od 2 miesięcy. Codziennie, kilka razy dziennie, bywa że za dnia, często też i w nocy. Wącham, liżę, wdycham, wciągam, wziewam, inhaluję. Piję, łykam, oblizuję.

MORFINA moje uzależnienie!

MORFINA moje uzależnienieDotykam, obwąchuję, głaskam, niucham, zasysam i macam. Rękami, nosem, stopami, szyją, palcami, łokciami. Źrenice mam wielkie, ślinotok i mdłości, euforię, drżące dłonie i lekki pot na czole. I żyłka na szyi pulsuje miarowo, nawet gdy tylko o NIEJ myślę. MORFINA! MORFINY MI DAJCIE, MORFINY POTRZEBUJĘ! MORFINĘ KOCHAM!

Noszę ją na rękach, całuję po brzuchu, smyram językiem po wąsach. Dotykam palcami zębuszków, daję się podgryzać i sama gryzę – po uszach, po nosie, po szyjce. Liżę jej łapy, ciągnę, szarpię, podszczypuję.

MORFINA – oszalałam, wpadałam i przepadłam. Jestem uzależniona od jej mruczenia, spojrzenia. Od małych, kosmicznie długich łaput, chudziusieńkich, drobniusieńkich, za to szybkich, zwinnych i z ambicjami na cudowne, hedonistycznie piękne życie.

MORFINA moje uzależnienieMoja droga do labiryntu była krótka, prosta, a zakończona totalną, niepojętą rozkoszą obcowania z cudem.

Odpływam, wstrzymuję oddech w zachwycie, zamykam oczy. Potem nie oddycham wcale, godzinami tylko słucham, wącham i macam. Medytuję ją, rozpracowuję, obmyślam. MORFINA moje uzależnieniePłynę, dryfuję i tonę, by na powrót się wynurzyć i wciągać jej więcej. Jestem starym nałogowcem, patolem niereformowalnym. Narkomania to szaleństwo. Koty to świry, a kociarze – wariaci.

A powody? Komu potrzebne powody, kiedy jest MORFINA w domu!!!

Na zdjęciach: MORFINA Bella Bitis*PL – mała dziewczynka rasy peterbald.

Morfina (łac. morphinum) – organiczny związek chemiczny z grupy alkaloidów. Wchodzi w skład opium i jest jego najistotniejszym składnikiem psychoaktywnym. Została wyodrębniona w roku 1804 przez Friedricha Sertürnera. W stanie czystym jest białą substancją stałą, o gorzkim smaku, słabo rozpuszczalną w wodzie. Ma działanie narkotyczne (odurzające), przeciwbólowe, przeciwkaszlowe, przeciwbiegunkowe, działa depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (zalicza się do depresantów). Nadmierne dawki mogą prowadzić do śpiączki z depresją ośrodka oddechowego (niewydolność oddechowa). Kilkunastokrotne użycie morfiny prowadzi do uzależnienia fizycznego, uzależnienie psychiczne występuje znacznie szybciej. Powtarzanie dawek morfiny, podobnie jak innych leków opioidowych, powoduje powstawanie tolerancji na lek.

 

Ostatnie z Koty

moczymordy

Moczymordy

Moczymordy, czyli jak nie pić wody, a jak wodę pić? Krótki poradnik
Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky! Przeglądam z dużym zainteresowaniem światowe zasoby word wide weba, zwanego
Translate »
Idź do Góry