Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii

Zaznacz ptaszkiem

Zaznacz ptaszkiem…, dzióbkiem takim

w Koty

Dwa dni temu mój koci blog zadebiutował jako fanpage na Facebooku i został przeokropnie miło przyjęty! Moje zaskoczenie było tym większe, że pisać to ja właściwie nie lubię, zdjęć dobrych robić nie potrafię, a moje koty – jak koty, każdy takie widział. A jednak… kilku solennie opłaconych klakierów /dobra, dobra, lista już zamknięta!/ i kilku wolontariuszy przywitało nas kwiatami i szampanem – za co wielkie i serdeczne DZIĘKUJĘ!

Zaznacz ptaszkiem…, dzióbkiem takim.

zaznacz ptaszkiemDzięki Facebookowi będziemy mieli okazję trochę pogadać, trochę poplotkować i pobzdurzyć, ale nie wykluczam, że zdarzy się mnie albo i komuś innemu coś mądrego napisać – także zapraszam serdecznie tu: KLIK
Zresztą po prawej stronie bloga znajduje się takie magiczne okienko Facebook’a i jeśli chciałbyś tam zobaczyć swoją uśmiechniętą gębulę, drogi Czytelniku, kliknij, że lubisz.

Ja sikam ze szczęścia i mam mnóstwo radochy z tej strony, za to trochę więcej bałaganu w domu, choć to dopiero dwa dni, że śpię z laptopem, ale kto by się tym przejmował? /mąż??/. Poza tym, kto powiedział, że kanapki na obiad to złe rozwiązanie?

A teraz – uwaga, uwaga. Aby otrzymywać powiadomienia na swojej tablicy o wszystkich, a nie tylko wybranych zdarzeniach na tym fanpagu, należy zrobić co następuje:
1) po najechaniu kursorem na przycisk „Lubisz to” należy wybrać opcję „Otrzymuj powiadomienia”, zahaczając ją “ptaszkiem”.
2) Klikając na ikonkę po prawej stronie słowa “wiadomość” należy zaznaczyć, również ptaszkiem – “dodaj do listy zainteresowań”.
…. albo jakoś tak – wyjdzie w praniu 😉 Poniżej instrukcja obrazkowa /kliknij na obrazek, żeby go powiększyć, ew. można coś lupą próbować, pod mikroskop nie wlezie/.

zaznacz ptaszkiem

zaznacz ptaszkiem

PS. I błagam, żeby mi tu ptaszkiem szanowni Czytelnicy nie machali. To bardziej o dzióbek taki chodzi. Dzióbkiem zaznacz…

Ostatnie z Koty

moczymordy

Moczymordy

Moczymordy, czyli jak nie pić wody, a jak wodę pić? Krótki poradnik
Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky!

Whiskas? Nie, whisky! Przeglądam z dużym zainteresowaniem światowe zasoby word wide weba, zwanego
Translate »
Idź do Góry