Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii

Koty dla rysiów

w Na poważnie

Kilka dni temu zostałam poproszona przez WWF Polska o udział w pewnej akcji mającej na celu zwrócenie uwagi na problem ratowania i ochrony dzikich kotów, jakimi są rysie. W Polsce zostało ich jedynie 40, co jest dramatycznie małą ilością.

… koty dla rysiów …

Koty dla rysiów

Jak można pomóc? WWF instruuje:

weź udział w akcji „Koty dla rysiów”. Pokaż swoje poparcie dla ochrony ostatnich rysiów nizinnych w Polsce. Jak? Opublikuj dziś zdjęcie swojego kota. Gdzie? Na własnej tablicy FB lub na tablicy FB WWF Polska, dodając koniecznie hasztag #ratujrysie. Jeśli nie masz kota, to wybierz zdjęcie innego zwierzaka lub swoje. Możesz także „zarysić” wybrane zdjęcie dodając pędzelki na uszach lub cętki oraz podpisać zdjęcie imieniem Twojego zwierzaka.

Ja zarysiłam bloga i naszą tablicę FB. A ty, co zrobiłeś dla rysiów? To proste, wrzucasz zdjęcie swojego kota, a w podpisie hasztag #ratujrysie. I tyle. Aż tyle. To pierwszy krok.

Pamiętajcie, karma krąży, a jak w Was dużo dobra pierdyknie na raz, to narobicie w porty z wrażenia. Czego sobie, Wam, kotom, a przede wszystkim ryśkom życzę z całego serca. Z okazji Dnia Kota! Hej!

Ostatnie z Na poważnie

Translate »
Idź do Góry